Klub Młodego Odkrywcy Mórz

Data wydarzenia: 2011-01-30 - 2012-01-30
Miejscowość: Gdynia

Akwarium Gdyńskie Morskiego Instytutu Rybackiego w Gdyni przygotowało kolejną atrakcję dla najmłodszych. 30 stycznia br. do życia powołany został Klub Młodego Odkrywcy Mórz. Członkiem Klubu może zostać każdy, kto ma mniej niż 16 lat, interesuje się morzem i chciałby wypłynąć na szerokie wody wyobraźni, wiedzy i zabawy. Jak dołączyć do Klubu? Wystarczy odwiedzić Akwarium Gdyńskie MIR i wypełnić kartę klubową, dostępną po wykupieniu biletu wstępu. Przy każdej kolejnej wizycie, członkowie Klubu zdobywać będą pieczątki.

Na Członków Klubu Młodego Odkrywcy Mórz czeka moc atrakcji- gry i zabawy w Akwarium, a także w terenie, wydarzenia specjalne organizowane wyłącznie z myślą o Klubowiczach czy darmowe wejście do Akwarium w dniu urodzin.  O wszystkich zadaniach i wydarzeniach Młodzi Odkrywcy będą informowani za pośrednictwem facebooka: http://www.facebook.com/pages/Gdynia-Poland/Akwarium-Gdynskie/123560581018651 oraz strony internetowej Akwarium Gdyńskiego http://www.akwarium.gdynia.pl/klub_mlodego_odkrywcy_morz/klub_mlodego_odkrywcy_morz.html, gdzie dostępny jest także pełen regulamin Klubu.

Serdecznie zapraszamy!

http://www.akwarium.gdynia.pl/

akwarium@mir.gdynia.pl

facebook: http://www.facebook.com/pages/Akwarium-Gdynskie/123560581018651

Galeria
Powiązane atrakcje
NAJwiększa rafa koralowa w Polsce - Akwarium Gdyńskie MIR-PIB

Akwarium Gdyńskie, które jest częścią Morskiego Instytutu Rybackiego - Państwowego Instytutu Badawczego, to nowoczesny ogród zoologiczny, w którym podziwiać można ponad 1600 zwierząt wodnych należących do ok. 200 gatunków z najróżniejszych zakątków kuli ziemskiej. Do największych atrakcji Akwarium należy największa w Polsce rafa koralowa, oraz takie okazy jak ośmiornica olbrzymia, żarłacze czarnopłetwe, węgorze elektryczne, najmniejszy krokodyl świata- krokodyl krótkopyski oraz najcięższe węże świata- anakondy zielone. Ważnym elementem aktywności Akwarium Gdyńskiego jest również działalność edukacyjna, której celem jest szerzenie wiedzy z zakresu biologii i ekologii morza oraz ochrony środowiska.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss