Klub Podróżników Akwarium Gdyńskiego MIR-PIB

Data wydarzenia: 2011-09-15
Miejscowość: Gdynia

Klub Podróżników Akwarium Gdyńskiego MIR-PIB istnieje od 2004 roku i cieszy się niezmienną popularnością. W ciągu 7 lat klub zyskał wielu stałych bywalców, którzy z zainteresowaniem słuchają fascynujących relacji z podróży - zarówno tych bliskich, jak i dalekich z najodleglejszych zakątków naszego globu.

Po przerwie wakacyjnej zapraszamy wszystkich do spotkania z Radosławem Kożuszkiem, wieloletnim podróżnikiem, który odwiedził ponad 50 krajów świata, poznając każdy z nich “od kuchni”, a w czwartek 15 września o godzinie 18:00 przedstawi niezwykłą prezentację o Etiopii.

Miejscowość: Gdynia
Strona: http://kultura.trojmiasto.pl/Klub-Podroznikow-Akwarium-Gdynskiego-MIR-PIB-imp229457.html
E-mail: adam-michalak@tlen.pl

Godzina spotkania: 18:00
Bilety: wstęp wolny

Powiązane atrakcje
NAJwiększa rafa koralowa w Polsce - Akwarium Gdyńskie MIR-PIB

Akwarium Gdyńskie, które jest częścią Morskiego Instytutu Rybackiego - Państwowego Instytutu Badawczego, to nowoczesny ogród zoologiczny, w którym podziwiać można ponad 1600 zwierząt wodnych należących do ok. 200 gatunków z najróżniejszych zakątków kuli ziemskiej. Do największych atrakcji Akwarium należy największa w Polsce rafa koralowa, oraz takie okazy jak ośmiornica olbrzymia, żarłacze czarnopłetwe, węgorze elektryczne, najmniejszy krokodyl świata- krokodyl krótkopyski oraz najcięższe węże świata- anakondy zielone. Ważnym elementem aktywności Akwarium Gdyńskiego jest również działalność edukacyjna, której celem jest szerzenie wiedzy z zakresu biologii i ekologii morza oraz ochrony środowiska.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss