Otwarty bezpłatny trening narciarski na Szczęśliwicach !

Data wydarzenia: 2011-12-03
Miejscowość: Warszawa

Otwarty bezpłatny trening narciarski  na Całorocznym Stoku Narciarskim „Szczęśliwice”w Warszawie już w tę sobotę! 

Już w sobotę, 3 grudnia br. amatorów białego szaleństwa, ale także tych, którzy jeszcze nie pokochali sportów zimowych Klub Narciarski RASC zaprasza na Otwarty Bezpłatny Trening Narciarski. Pod Patronatem Stołecznej Gazety Wyborczej, Radia Złote Przeboje i portalu narty.sport.pl już 3 grudnia br. na Całorocznym Stoku Narciarskim „Szczęśliwice” w Warszawie odbędzie się oficjalne otwarcie sezonu zimowego!

Narciarstwo to najpopularniejsza dyscyplina wśród wszystkich innych uprawianych właśnie zimą,
a sport ten zrzesza wielu miłośników i pasjonatów. Czas więc zaprosić na Otwarty Bezpłatny Trening Narciarski. W sobotę, 3 grudnia br. Całoroczny Stok Narciarski „Szczęśliwice” w Warszawie zamieni się w alpejski lodowiec.  Już od 12.00 zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku, poziomu umiejętności jazdy czy możliwości sprzętowych.

To jedyna okazja, by wziąć udział w treningach prowadzonych przez doświadczonych instruktorów Narciarskiego Klubu RASC. To szansa, by zasięgnąć wielu ważnych informacji na temat narciarstwa. Eksperci RASC Republic opowiedzą o bezpieczeństwie na stoku, ubezpieczeniach dla narciarzy
i wyjeżdzających na wypoczynek czy najlepszych miejsc do uprawiania tego sportu.  Będzie można także zasięgnąć porady na co zwracać uwagę przy zakupie sprzętu czy jak go serwisować.  Oprócz udziału w treningu, będzie także możliwość przeprowadzenia wywiadów z trenerami RASC, Stanisławem Karpielem – Bułecką i Andrzejem Bachledą – Curuś.

Zajęcia sportowe, zarówno dla dzieci jaki i dorosłych,  będą podzielone na dwa bloki: „Aktywne przygotowanie do sezonu” – zajęcia kondycyjno-wzmacniające prowadzone w Parku Szczęśliwickim oraz „Jazda na stoku” - rozgrzewki i szkolenia z jazdy na nartach odbywające się na stoku CSN „Szczęśliwice”. Treningi będą rozpoczynać się o każdej pełnej godzinie, między 13:00 a 18:00.

Zapisy do udziału w treningach będą prowadzone od godziny 12.00 na parterze budynku CSN „Szczęśliwice” w wyznaczonym miejscu.  Każdy, kto zgłosi się do udziału w treningu otrzyma kupon na loterię, której zwycięzcy zostaną wyłonieni w trakcie trwania imprezy. Sponsorami nagród są partnerzy Narciarskiego Klubu RASC – firmy Rossignol, Invicta oraz Briko.

Wszystkich amatorów białego szaleństwa zachęcamy do aktywnego wypoczynku i życzymy dobrej zabawy. Do zobaczenia na Całorocznym Stoku Narciarskim „Szczęśliwice”!

 

 

 

 

 

Całoroczny Stok Narciarski „Szczęśliwice”w Warszawie

Powiązane atrakcje
Całoroczny stok narciarski „Szczęśliwice”

Całoroczny stok narciarski „Szczęśliwice” położony jest w malowniczym parku w okolicy jezior. Jest jednym z największych i najpiękniejszych obiektów w Europie. Jest dostępny cały rok dla narciarzy i snowboardzistów. U podnóża stoku znajduje się taras widokowy z zapleczem gastronomicznym.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss