Roboty w Akwarium!

Data wydarzenia: 2011-04-07
Miejscowość: Gdynia

Akwarium Gdyńskie Morskiego Instytutu Rybackiego w Gdyni oraz firma RoboNET zapraszają w weekend 9 – 10 kwietnia na warsztaty budowania robotów RoboCAMP.

Jeśli masz 7 do 13 lat, interesujesz się robotami, chciałbyś jednego z nich zbudować i ożywić, zapraszamy w najbliższy weekend do Akwarium Gdyńskiego MIR.

Warsztaty odbywać się będą o: 12.00, 13.00, 14.00 i 15.00. A pomiędzy warsztatami – pokazy z konkursami!

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wykupienie biletu wstępu do Akwarium Gdyńskiego MIR.

Zapraszamy!

http://www.akwarium.gdynia.pl/

Galeria
Powiązane atrakcje
NAJwiększa rafa koralowa w Polsce - Akwarium Gdyńskie MIR-PIB

Akwarium Gdyńskie, które jest częścią Morskiego Instytutu Rybackiego - Państwowego Instytutu Badawczego, to nowoczesny ogród zoologiczny, w którym podziwiać można ponad 1600 zwierząt wodnych należących do ok. 200 gatunków z najróżniejszych zakątków kuli ziemskiej. Do największych atrakcji Akwarium należy największa w Polsce rafa koralowa, oraz takie okazy jak ośmiornica olbrzymia, żarłacze czarnopłetwe, węgorze elektryczne, najmniejszy krokodyl świata- krokodyl krótkopyski oraz najcięższe węże świata- anakondy zielone. Ważnym elementem aktywności Akwarium Gdyńskiego jest również działalność edukacyjna, której celem jest szerzenie wiedzy z zakresu biologii i ekologii morza oraz ochrony środowiska.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss