Walentynki na Rafie Koralowej 12-13.02.2011

Data wydarzenia: 2011-02-08
Miejscowość: Gdynia

Walentynki na Rafie Koralowej 12 – 13.02.2011

w Akwarium Gdyńskim

Morskiego Instytutu Rybackiego w Gdyni

Luty jest miesiącem, który w Akwarium Gdyńskim spędzamy na Rafie Koralowej – miejscu pełnym pięknych przykładów miłości, opiekuńczości, przyjaźni i współdziałania, wręcz idealnym, aby spędzić w nim Walentynki.

W weekend 12 – 13 lutego, od godziny 10.00 do 15.00 osoby odwiedzające Akwarium Gdyńskie będą mogły wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych specjalnie z okazji Dnia Zakochanych.

W programie:

  • „Skocz na rafę” – znana wszystkim dzieciom podwórkowa gra w klasy.
  • „Zrób z nami koralowe origami” – origami z mieszkańcami rafy koralowej
  • „Dziwne pary” – prezentacja multimedialna przedstawiająca nietypowe pary damsko-męskie wśród ryb.
  •  „Zakochaj się w rafie na Walentynki” – kącik plastyczny
  • „Czy to On czy to Ona” – quiz, w którym będziemy uczyć się rozpoznawać samca i samicę (możliwość zdobycia pieczątki dla członków Klubu Młodego Odkrywcy Mórz).
  • „W duecie”- kącik fotograficzny, uczestnicy wydarzenia będą mogli uwiecznić swoją wizytę wcielając się w postać konika morskiego.
  • „Ławka zakochanych” – w Akwarium Gdyńskim pojawi się miejsce, w którym zakochani będą mogli pobyć tylko we dwoje.

W niedzielę o godzinie 13.00 w Galerii Akwarium Gdyńskiego odbędzie się koncert duetu: wokal - Agnieszka Łabuda, pianino - Arkadiusz Krawiel, prezentującego piosenki miłosne wszechczasów.

www.akwarium.gdynia.pl

Galeria
Powiązane atrakcje
NAJwiększa rafa koralowa w Polsce - Akwarium Gdyńskie MIR-PIB

Akwarium Gdyńskie, które jest częścią Morskiego Instytutu Rybackiego - Państwowego Instytutu Badawczego, to nowoczesny ogród zoologiczny, w którym podziwiać można ponad 1600 zwierząt wodnych należących do ok. 200 gatunków z najróżniejszych zakątków kuli ziemskiej. Do największych atrakcji Akwarium należy największa w Polsce rafa koralowa, oraz takie okazy jak ośmiornica olbrzymia, żarłacze czarnopłetwe, węgorze elektryczne, najmniejszy krokodyl świata- krokodyl krótkopyski oraz najcięższe węże świata- anakondy zielone. Ważnym elementem aktywności Akwarium Gdyńskiego jest również działalność edukacyjna, której celem jest szerzenie wiedzy z zakresu biologii i ekologii morza oraz ochrony środowiska.

szczegóły »
Zapisz jako pdf
Poleć znajomemu
Drukuj
Subskrybuj rss